Installing Joomla
 

Асоціація лізингодавців сподівається, що за умов співпраці Регулятора з секторами, ефект від нового Закону може бути позитивним. Ухвалений в кінці минулого року Закон «Про фінансові послуги та фінансові компанії» містить цілий ряд новацій, які суттєво...

Детальніше (Українське об'єднання лізингодавців) >> 

Національний банк України ухвалив нові правила для надавачів супровідних послуг на ринку фінансового лізингу. Йдеться про вимоги до двох категорій осіб: надавачів посередницьких послуг (агентів), які укладають договори від імені лізингодавця...

Детальніше (Національний банк України) >> 

Кількість сільськогосподарської техніки, що фінансують для агровиробників лізингові компанії – члени Асоціації, склала 5219 одиниць на кінець другого кварталу 2021 року. Такий результат вказує на зростання цього показника на 16,5% порівняно з аналогічним періодом минулого року, і на 8,6% з початку поточного року.

Детальніше (Українське Об`єднання лізингодавців) >> 

Національний банк України пропонує для обговорення з ринком нові правила ліцензування та реєстрації надавачів фінансових послуг на ринку небанківських фінансових послуг. Для цього опубліковано проєкт Положення про ліцензування та реєстрацію надавачів фінансових послуг та умови провадження ними діяльності з надання фінансових послуг (далі – Положення).

Детальніше (Національній банк Украіни) >>

Національний банк вітає ухвалення 4 лютого Верховною Радою нової редакції Закону України "Про фінансовий лізинг". Свої голоси "за" ухвалення в цілому законопроєкту №1111 віддали 279 депутатів.

Детальніше (Національній банк Украіни) >>

Національний банк оприлюднив підходи до майбутнього регулювання небанківського лізингу в рамках закону про "спліт" - зокрема, лізингові компанії повинні підтримувати власний капітал на рівні 3 млн.грн.

детальніше (Економічна правда) >>

Українські аграрії змусили про себе говорити, після того як вся Україна побачила за підсумками з'їзду 4 грудня оновлену Аграрну партію.

детальніше (Кореспондент) >>

Експорт української аграрної продукції за перші три місяці поточного року зріс на 38,6 відсотків більше, ніж за аналогічний період 2016 року - на 4,6 мільярда доларів.

детальніше (Кореспондент) >>

Україна і Литва підписали узгоджену програму двостороннього співробітництва країн у галузі агропромислового комплексу на 2017-2019 роки. Про це повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики в середу, 4 жовтня.

детальніше (Кореспондент) >>

У зв'язку з чинним мораторієм на відчуження земель сільськогосподарського призначення, основна маса землі аграріїв, що формує їх земельний банк, перебуває в оренді.

детальніше (Кореспондент) >>

Україна купує агропродовольчу продукцію переважно у ЄС. Найменше сільгосппродукції Україна придбала у країн СНД - на $ 100 млн.

детальніше (Кореспондент) >>

Аграрії засіяли 6,9 мильйонів га.

детальніше (Кореспондент) >>